top of page
Vyhledat

Tajný recept na Vánoce bez stresu – láskyplné cukroví z Chytrova

Tak upřimně, myslí už někdo z vás na Vánoce?


A přece je to tak, dny se zkracují, noci se prodlužují a vánoční svátky se blíží :)

Ty představují čas rodinných setkání, dárků a samozřejmě, dobroty pro naše chuťové buňky. Ať už máte rádi vánoční perníčky, linecké těsto, nebo jiné tradiční cukroví, máme pro vás dobrou zprávu. Jsme tu, abychom vám pomohli připravit nezapomenutelný čas plný sladké radosti.

Představte si, jak se vracíte domů po dlouhém dni v práci a víte, že vás ještě čeká maraton pečení, protože jeden druh prostě nestačí a dva vlastně taky ne. Kdy to má ale člověk stihnout? A teď si představte, že vás doma čeká voňavá krabice plná různých druhů vánočního cukroví. Vy si jen uvaříte čaj nebo nalijete sklenku vína :)

Láskyplné cukroví


Nejen, že vám ušetříme čas, ale také vám nabízíme tu nejvyšší kvalitu - žádný bílý cukr, žádná bílá mouka, žádná levnější alternativa ke skutečnému máslu. Na naše cukroví si meleme mouku sami, a to z českého BIO obilí, používáme kvalitní české máslo, třtinový nebo surový řepný cukr, oříšky a spousty voňavého koření.

Při vytváření receptur vycházíme z tradičních receptů, které jsme zdědili od našich maminek babiček a prababiček, jen je oblékáme do zdravějších kabátků.

Pečeme ho s láskou a péčí, které dáváme do každého kousku. I proto ho nazýváme láskyplné :)Veselé vánoční kuličky

Pokud hledáte zdravější alternativu pro vaše vánoční mlsání, pak je ideální sáhnout po našich veselých barevných RAW kuličkách. Jsou plné oříšků a přirozeně sladké díky sušenému ovoci.

Jsou bez cukru, přirozenou sladkost vytváří jen ovoce anebo mírně dosladíme datlovým nebo tapiokovým sirupem a jsou také naprosto bezlepkové, protože v nich není žádná mouka.


Jejich chuť je intenzivní, plná a koncentrovaná (je to prostě festival chutí), takže na zahnání chutí po sladkém si vystačíte s pár kousky. A to bez výčitek :)Proč objednat cukroví právě z Chytrova?


Vaše reference hovoří samy za sebe - naši spokojení zákazníci se k nám každý rok vracejí po další dávku našeho láskyplného cukroví i ukoulených barevných RAW kuliček.


Objednávky přijímáme do 30. 11. 2023 na chytrov@gmail.com nebo na 607 093 096.

Rádi vám ho přivezeme do Dačic, Studené a Prahy (Praha 4), nebo si ho můžete přijet vyzvednout osobně k nám na Chytrov a dostanete jedlý dárek navíc :)

Nechte nás, abychom se stali součástí vašich vánočních tradic :) Dovolte, abychom vám pomohli vytvořit nezapomenutelné Vánoce plné chutí a radosti. Vánoce nejsou jen o dárcích. Jsou především o sdílení, o rodině a o lásce, kterou vkládáme do toho, co pro druhé děláme. My vkládáme naši lásku do našeho cukroví, a moc rádi ji budeme sdílet i s vámi.222 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page