HOTEL CHYTROV

Zentrum für digitale Entgiftung

.......

Pohoda, klid, a jídlo jako básen

Pohoda, klid, gurmánské jídlo

 

O NÁS

Hotel Chytrov befindet sich am Ufer des Teiches Chytrov am Rande Südböhems in der Nähe der UNESCO Stadt Telč.

Die Wälder und Wiesen, von denen wir umgeben sind, laden zu Spaziergängen in der Umgebung ein. Stille, Ruhe, saubere Luft, schÖne Aussichten und digitale Entgiftung, das sind die grundlegenden Bonusse, die wir in diesen hektischen Zeiten bieten. Sie werden sich ohne Ferseher entspannen, und Zeit mit Ihrer Familie, Ihrem Partner oder sich selbst verbringen.

 

Wir kümmern uns gerne und mit Liebe um unsere Gäste. Wir glauben, dass die Heilungsprozesse unser ganzes Leben durchziehen, und deshalb kochen wir hier hochwertige, abwechslungsreiche und sehr schmackhafte vegetarische Kost. Wenn Sie interessiert sind, sehr gerne kochen/backen wir auch vegan oder glutenfrei.

 

Wir haben auch die Möglichkeit, gesunde sÜsse und salzige Leckerei zu kaufen, unsere hausgemachte Buchweizenbrote, Roggen - und Dinkelbrote mit nach Hause zu nehmen, sowie Sortiment BIOdrogerien, NahrungergÄnzungsmittel, gesunde Tees, Schmuck, Souvenirs und inspirierende BÜcher.

 

Wir servieren keinen Alkohol, aber wir haben Alkoholfreies Bernard-Bier, hausgemachte Limonaden, Kokoswasser, köstlichen italienischen Kaffee, krÄuter Tees, Fruchtcoctails, Energy-Drinks und 100% Most. Unser Trinkwasser aus dem Bohrbrunnen wird mit einem speziellen Filter mit Aktivierung aufbereitet und energetisch entspricht dem Quellwasser aus dem Quellbrunnen. 

 

GALERIE

 

NAŠE (A VAŠE) JÍDLO

 

JAK VAŘÍME: Sezónně, jídla ze surovin v BIO kvalitě a z čerstvé jihočeské zeleniny, klademe důraz na kvalitu, vyvážený poměr živin a chutí. Na našem jídle si pochutnáte! Pokud si přejete bezlepkovou nebo veganskou variantu, napište poznámku při rezervaci pobytu.

 

​PŘIJĎTE K NÁM OBĚD NEBO NA VEČEŘI: Rádi byste si vychutnali naše jídlo v klidu a v příjemném prostředí? Vaříme obvykle od čtvrtka do pondělí večeře pro naše ubytované hosty a rádi uvítáme i vás. Kapacita restaurace je omezená, je potřeba se objednat alespoň den předem. Aktuální menu najdete vždy na našem Fb. A když k nám zavítáte bez objednání, můžete si dát výbornou kávičku, domácí tibilimonádu i malou svačinu anebo zdravý zákusek :)
 

Chcete voňavé a pohodové Vánoce, plné báječných a kvalitních sladkostí? Bez shonu a spěchu? Bez času stráveného v kuchyni, který raději věnujete rodině? Rádi pro vás napečeme!

 


NĚCO NAVÍC: V nabídce máme také křupavé zapečené müsli, domácí chytrolády (to je džemy a ovocné pomazánky) a bylinkové sirupy slazené pouze třtinovým cukrem a bez chemie, a naše sypané bylinkové čaje. Vše najdete i na našem e-shopu.

 

1/3
Cukroví 2020.jpg
VEselé VAnoční KUličky.jpg
 
chytrov27.jpg

VAŠE POKOJE

Die Zimmer sind sauber, einfach und effizient im Stil der 90er Jahre eingerichtet. Wir haben Doppelbett zimmer und drei - oder sechsbettzimmer mit Einzelbetten. Jedes Zimmer hat ein eigenes Bad mit Dusche und Toilette. Die Zimmer sind mitdem Sicht auf den Wald oder auf der Taich. Um maximale Entspannung zusichern sind alle Zimmer ohne Fernseher ausgestattet. Dagegen können wir unseren Gästen Bücher zum Lesen, Gesellschaftspiele oder Kreativboxen (Malen, Häckeln, kreative Kreation, Origami, usw.) anbieten.

Před každým dalším obsazením pokoje dezinfikujeme prostor ozonovým generátorem (ničí viry, bakterie, plísně, pachy).

 

VAŠE MOŽNOSTI

Dovolená u nás – to jsou pole, louky, lesy, rybník, ticho, pohoda a klid. Zkrátka absolutní relax. Odpočinete si bez televize a dopřejete si tak digitální detox i čas s rodinou, partnerem, nebo sebou samým.

 

K dispozici máme novinku: křišťálovou terapii, při které si můžete hluboce relaxovat a nabít se novou energií. 

Pokud se rozhodnete k nám přijet na kole nebo přivezete kola autem, u nás si je můžete bezpečně zaparkovat do stojanu pod terasu.

Rybník Chytrov je pro vás k dispozici přímo řed hotelem kdykoli! Voda bývá čistá a teplá až do podzimu, ručníky a podložky k vodě máme k zapůjčení za  mírný poplatek.

Před hotelem je asfaltové volejbalové hřiště, k zapůjčení máme síť i míč, pálky na badminton, míč na kopání, létací disky, švihadla, kruhy hula, hula a další nezbytnosti pro kreativní pohybové aktivity.

Za příplatek vám připravíme táborák nabo grilování na elektrické plotně (samozřejmě bezmasé ;-)).

 

Výlety po okolí jsou krásné do všech světových stran, doporučit koupání v biotopu v Jemnici, výlet ke skále Ďáblova prdel, rozhlednu u Jakuba nedaleko Kunžaku, návštěvu keramické dílna v Maříži a lomy na Babí hoře. A za návštěvu stojí blízká slavná Telč anebo městěčko Dačice s krásným zámkem.

 

​​Můžete se vzít svou milou na projížďku na lodičce nebo kánoi, také za symbolický poplatek. Záchranná vesta je v ceně :)

 

Pro skupinové akce máme dva prostory vhodné pro školení a semináře, firemní setkání nebo setkání se zaměstnanci, jógové pobyty, prožitkové workshopy, ozdravné pobyty, školy v přírodě, kurzy, atd.

Chcete vyzkoušet něco nového? Zajistíme pro vás kurzík malování mandal nebo automatické kresby, procházku v přírodě s poznáváním léčivých/jedlých rostlin, ochutnávkouvou RAW večeři nebo ranní řízenou meditaci.

 

SLUŽBY

HYGIENA

 

Pro vaši jemnou péči je na pokojích k dispozici mýdlo na ruce a celé tělo v biokvalitě. Osušky a ručníky pereme u nás v bioprostředcích.

Před každým dalším ubytováním dezinfikujeme pokoje ozonovým generátorem.

SNÍDANĚ

 

Jsou vegetariánské, dobře se u nás najíte i jako vegan nebo s bezlepkovou ditetou. Podáváme je formou bufetu: Chytrovské zapečené müsli, obilné kaše, lívance/palačinky, domácí džem, kváskový domácí chléb, pomazánky, máslo, sýry, jogurt, vejce, čerstvá zelenina a ovoce.

K RYBNÍKU

 

Za polatek si v létě můžete půjčit pramičku nebo kánoi (pokud jste neplavci, tak i záchranou vestu ;-)), deky a extra velké ručníky k vodě.
Chcete si udělat pohodu s přáteli anebo pozvat dívku na rande, objednejte si piknikový koš.

NEKUŘÁCKÝ

 

Celý objekt je nekuřácký, kouření je povoleno na vyhrazených místech.

Free Wifi

 

V celém hotelu je k dispozici volná WiFi

PARKOVÁNÍ

 

Pro ubytované je parkování na našem parkovišti zdarma.

 

REFERENCE

„Nejlepší místo kde široko daleko není nic jen rybník, lesy, louky... prostě úžasná příroda, která vybízí k odpočinku. Nádherné setkání úžasných lidí, velmi rád se sem vrátím.“

- Vladimír K.

„Hotel v úžasném prostředí. Dokonalé místo pro relaxaci, načerpání energie a duševní i tělesnou očistu. Velmi ráda se sem vracím.“

- Klára P.

„Po pár hodinách strávených na Chytrově jsem úplně zpomalila a rozlehlo se ve mně krásné ticho. Přátelský personál a asi to nej vegetariánský jídlo, co jsem kdy jedla. Vřele doporučuji!

-Markéta K.

„Jídlo ve vegetariánském duchu mne dostalo do nepoznaných teritorií. Nevzpomínám si, že bych kdy jedl něco tak dokonale chuťově vyváženého. Nepocítil jsem ani jednou hlad, což je důkazem nutričně vyvážených poměrů. Bylo to prostě IDEÁLNÍ :-).“

 

- Pavel A.

„Láskyplná péče, lidský přístup, výtečné jídlo, úžasná příroda v okolí, klid.
Vřele doporučuji.“

- Lenka Š.

„Nejlepší místo k získání klidu a pohody“

 

- Natália

„To místo je uuužasný a i když prišlo o kus lesa, neztrácí to ani trochu na tom kouzlu, co ze sebe vyzařuje. Energií je to tam nabité... Ticho a klid, balzám na duši. Užasní lidé v hotelu a strava, ač bezmasá, je vynikající, s nápadem a velice chutná“

- Marcela N.

„Krásné místo, milý personál, vynikající kuchyně a nádherná příroda.
Když se to dělá s láskou, je to poznat,“

- Pavla M.

„Úžasné místo, kde se mění pohled na vnímání světa a života.“

 

- Antonín F.

„Krásný hotel, krásné kurzy, ale nejlepší je vegetariánské jídlo :-)“

 

- Veronika W.


Chci dostávat Chytré zprávy.

To jsou maily s návody, nápady a recepty pro zdravé vaření a pečení, ekologickou domácnost, tvoření, zdravé žití anebo digitální detox, a samozřejmě s novinkami z Chytrova.
Maily posíláme cca jednou měsíčně.