top of page
chytrov27.jpg

Co u nás podniknout

Dovolená u nás – to jsou pole, louky, lesy, rybník, ticho, pohoda a klid. Zkrátka absolutní relax. Odpočinete si bez televize a sítí, dopřejete si tak digitální detox i čas s rodinou, partnerem, nebo sebou samým.

 

Až vás omrzí loudavé procházky nabídneme vám pro zábavu stolní hry, mandaly k vybarvování a výběr knížek odpočinkových i naučných.

KŘIŠŤÁLOVÁ TERAPIE

Kopie návrhu Chytrý piknik.jpg

...aneb terapie pomocí krystalů. Terapie je vhodná pro každého, kdo pořebuje zklidnit a uvolnit hlavu/mysl, potřebuje důkladný odpočinek a relaxaci. Doporučujeme i vám, kdo chcete urychlit regeneraci těla, revitalizovat a omladit buňky i celého sebe, potřebujete doplnit životní energii, máte potíže se spánkem a usínáním, anebo se toužíte propojit se svým já.

PŮJČENÍ PRAMIČKY A KÁNOE

DSC02263.JPG

Vezměte svou milou na projížďku na lodičce nebo kánoi.  Užijte si vyjížďku na kánoích s dětmi nebo přáteli.

 

Záchranná vesta je v ceně :)

KREATIVNÍ BALÍČKY

kam v okolí Chytrova.png

text upravujeme

CHYTRÝ PIKNIK

Kopie návrhu MDŽ.jpg

Pokud zamíříte k nám na Chytrov, můžete si objednat piknikový koš a vychutnat si naše zdravé dobroty u rybníka nebo při procházce v lese. Půjčíme vám i deku :-).  

co najdete v košíku

VÝLETY DO OKOLÍ

kam v okolí Chytrova.png

Výlety po okolí jsou krásné do všech světových stran, doporučit koupání v biotopu v Jemnici, výlet ke skále Ďáblova prdel, rozhlednu u Jakuba nedaleko Kunžaku, návštěvu keramické dílna v Maříži a lomy na Babí hoře. A za návštěvu stojí blízká slavná Telč anebo městěčko Dačice s krásným zámkem.

TERAPIE METODOU RUŠ

kam v okolí Chytrova.png

text upravujeme

bottom of page