top of page
chytrov27.jpg

Co u nás podniknout

Dovolená u nás – to jsou pole, louky, lesy, rybník, ticho, pohoda a klid. Zkrátka absolutní relax. Odpočinete si bez televize a sítí, dopřejete si tak digitální detox i čas s rodinou, partnerem, nebo sebou samým.

 

Až vás omrzí loudavé procházky nabídneme vám pro zábavu stolní hry, mandaly k vybarvování a výběr knížek odpočinkových i naučných.

KŘIŠŤÁLOVÁ TERAPIE

Kopie návrhu Chytrý piknik.jpg

...aneb terapie pomocí krystalů. Terapie je vhodná pro každého, kdo pořebuje zklidnit a uvolnit hlavu/mysl, potřebuje důkladný odpočinek a relaxaci. Doporučujeme i vám, kdo chcete urychlit regeneraci těla, revitalizovat a omladit buňky i celého sebe, potřebujete doplnit životní energii, máte potíže se spánkem a usínáním, anebo se toužíte propojit se svým já.

KREATIVNÍ BALÍČKY

kreativní sady(1).jpg

Rádi vám půjčíme některou z našich „kreaticních krabic“ a vy si můžete vytvořit třeba originální přáníčko, nakreslit vlastní tečkovanou mandalu, vyzkoušet základy akvarelu nebo skládačky origami, nebo uháčkovat krajkovou květinku.

JE LIBO DOBROU KNIHU NEBO ZÁBAVU ?

knihovna(1).jpg

V hotelu najdete salonek pro příjemné spočinutí a výběrem knih pro ženy i muže, sladké romány i poučení. Pokud čtete neradi můžete zvolit společenské hry, kartetní hry, hlavolamy, osmisměrky, křížovky nebo třeba sudoku...

CHYTRÝ PIKNIK

Kopie návrhu MDŽ.jpg

Ať už jste u nás ubytovaní nebo ne, můžete si objednat piknikový koš plný našich domácích dobrot a vychutnat si svoji svačinu u rybníka nebo při procházce v lese. Cena se mění dle počtu osob a zahrnuje i půjčení deky :-).  

VÝLETY DO OKOLÍ

kam v okolí Chytrova.png

Výlety po okolí jsou krásné do všech světových stran, doporučit můžeme výlet ke skále Ďáblova prdel, rozhlednu u Jakuba nedaleko Kunžaku, návštěvu keramické dílna v Maříži a bizonní farmu v Rožnově. Za návštěvu stojí blízká slavná Telč, Slavonice anebo městěčko Dačice s krásným zámkem.

PROCHÁZKA NEBO PĚŠÍ VÝLET

kam v okolí Chytrova.jpg

Chcete vyrazit na krátkou pěší procházku, nebo jen tak bloumat po okolí? Ani tady nemusíte jít bez cíle, máme pro vás na pokoji připravenou mapu s trasami k pěkným a příjemným koutům našeho nejbližšího okolí jako je Hadrava, Praskoleská lípa, Hradisko, Čerťák...

TERAPIE METODOU RUŠ

Metoda RUŠ.jpg

Terapie Metodou RUŠ na Chytrově provádí její autor Karel Nejedlý, rádi vám zprostředkujeme a pozveme pro vás RUŠterapeuty z okolí.

PŮJČENÍ PRAMIČKY A KÁNOE

lodička(1).jpg

Vezměte svou milou na romantickou projížďku na pramičce nebo si vyjeďte na rybník v kánoi.  Užijte si vyjížďku na kánoích s dětmi nebo přáteli.

 

Záchranná vesta je v ceně :)

bottom of page