top of page

Acerca de

Křišťálová terapie

Kotva 1

...aneb terapie pomocí krystalů. Je vhodná pro každého, kdo potřebuje uklidnit a uvolnit hlavu/mysl, chce zažít důkladný odpočinek a relaxaci. Doporučujeme ji i vám, kdo chcete urychlit regeneraci těla, revitalizovat a omladit buňky i celého sebe, potřebujete doplnit životní energii, máte potíže se spánkem a usínáním, anebo se toužíte propojit se svým já.

 

Jak to funguje?

Klient leží pohodlně na masážním stole, může použít polštář, nebo lehkou deku. Sedm velmi čistých křišťálů umístěných nad tělem klienta vyzařuje léčivý mix světelných a křišťálových frekvencí. Barevně rozmístění křišťálů odpovídá čakrám na našem těle. To vše může být  provázeno lehkou, relaxační hudbou, která také působí relaxačně, uvolňuje a dostává do rovnováhy, ale pokud si přejete, může terapie prběhnout i v tichu. Léčivý efekt křišťálové terapie je výsledkem vibrací křišťálů rezonujících s molekulami vody v našich buňkách a tkáních.

Působením energie světla a křištálu způsobuje uspořádání molekul vody do podobné krystalické struktury.
To má za následek snížení jejího povrchového napětí a zesílení vazeb mezi jednotlivými molekulami vody, což způsobuje navýšení energie a schopnosti molekul vody v našem těle přijmout další enerdii a informaci, vyzářenou krystaly.

Terapeutický proces je velmi relaxující a pohodlný. Ležíte, nad vámi svítí barevná světýlka prosvětlující speciálně vybroušené přírodní krystaly, a to je celé. Až budete na Chytrově, rozhodně ji vyzkoušejte.

30 minutová terapie je za 500,- Kč,
45 minutová stojí 700,- Kč.

Chcete dát terapii jako dárek?

Poukaz koupíte na našem e-shopu tady . K dispozici jsou poukázky na jednu terapii i výhodné poukazy na tři nebo sedm terapií. Ty si samozřejmě můžete pořídit i přímo v hotelu u personálu.

Pro objednání termínu zavolejte na 607 093 096.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recenze na křišťálovou postel

 

„Vnímal jsem větší pocit harmonie a klidu, vyváženost a větší plynutí, jakoby hrany běžného žití byly obroušeny.“

Alois Komorous, lékárník a terapeut Metody RUŠ


Pokaždé jiný přínos


„Na křišťálovou terapii jsem šla po celodenní pracovní schůzce. Moc jsem se těšila na relax a byla taky trochu zvědavá, jaké to bude. I když v návodu je psáno, že nemá člověk do světýlek koukat, nedalo mi to a s přimhouřenýma očima jsem se chvíli opatrně dívala na tu duhovou krásu. Pak jsem zavřela oči, poslouchala příjemnou hudbu a jen byla. Cítila jsem působení tepla v místech, kde se nacházejí čakry a vnímala, že se tam něco rozpouští, uvolňuje a odchází ven z mého těla. Bylo to velmi jemné a zároveň cílené a účinné. Zvláštní bylo, že jsem vnímala jen přítomnost – ztratila jsem pojem o čase, a to bylo velmi příjemné. Na chvíli jsem i usnula. Po terapii jsem byla vláčná a lehká, přišlo mi, že se dívám na svět z větší výšky.
Večer mě zalil příval energie a do noci jsem se věnovala s velkou chutí mým projektům a pak se krásně vyspala do nového dne.

 

Podruhé jsem měla zase jiný zážitek – hluboké uvolnění a relaxaci. Dopřála jsem si odpočinek a maximální efekt pro sebe a téměř celou dobu spala jako miminko. Po terapii mi bylo dobře, lehce a volně v mém těle a hlava se jakoby odlehčila. Jsem ráda, že jsem si světýlkovou terapii pro sebe dopřála, a ráda půjdu zas, až bude příležitost.“

L. Š.

 

Velká ladička


Kříšťálová postel byla přesně taková, jakou jsem očekával, a ještě lepší! Už jenom to, že se člověk na 30 minut úplně uklidní, zaposlouchá se do příjemné hudby a odpočine, je více než příjemné a žádoucí. Kříšťálová světla vás jako velká ladička vyladí do vaší přirozenosti, ve které vám je prostě krásně. Pokud potřebujete uklidnit energie ve vašem těle, odpočinout si a dočerpat síly, vřele vám postel doporučuju!“

Víťa

 

Nejsilnější zážitek

 

„Na křišťálové lůžko jsem se objednala na druhém kurzu RUŠ. Na tomto kurzu se učí, jak si vyřešit zdravotní problém. A toto mě právě na ten kurz přilákalo, neboť mám nemocnou štítnou žlázu. Lektoři nám nabídli využít ve volném čase možnost křišťálového lůžka. Říkala jsem si, že je to sice drahá a pravděpodobně neúčinná věc, ale že si alespoň odškrtnu, že jsem tu udělala pro sebe všechno, co šlo. Než jsem vešla do místnosti, zopakovala jsem si svůj záměr a pak si lehla na lůžko.

 

Nahoře jsou krystaly, které se nastaví tak, aby jejich barevné světlo mířilo na každou vaši čakru. Pak už jenom ležíte. Já zavřela oči a nutila jsem se představovat si modrou barvu, protože vím, že je to barva krční čakry. Jenže mně se stále objevoval fialový bod na pozadí. Docela mě to štvalo. Zamrkala jsem, otevřela oči a stalo se mi to zase. Pak jsem to přestala řídit. To fialové světlo mi jakoby vstoupilo do hlavy a prošlo celým tělem.

 

Měla jsem tam takové konkrétní a jasné vidění, které tu úplně nechci popisovat, neboť je to až skoro fantastické a já sama, kdyby mi někdo něco takového vyprávěl, bych tomu nevěřila. Jen můžu říct, že jsem se rozbrečela a hodně, cítila jsem obrovskou bolest a pak úlevu. Pro mě to byl nejsilnější zážitek a doteď stále o tom přemýšlím a koumám.

Ostatní účastníci tam také chodili a někdo tam měl krásné prožitky a někdo jen relaxační odpočinek. V obou případech je to prostě fajn chvíle, kdy se máte sami pro sebe.“

Lenka Němcová

křiš´tálová terapie.jpg
bottom of page